Speelschema

Bekijk
GAVC kledinglijn

Bekijk snel onze nieuwe kledinglijn en bestel meteen voor het komende seizoen.

Bekijk
Wil je lid worden?
Klik dan hier
Afgelastingen
  • Geen afgelastingen
Agenda
  • Geen agendpunten

Jeugdcommisie

De jeugdcommissie bestaat uit het dagelijks bestuur en de technische commissie. Het dagelijks bestuur geeft leiding aan de jeugdafdeling en zorgt er voor dat de voetbalsport bij de jeugdafdeling van GAVC kan worden beoefend zoals die beschreven staat in het jeugdplan. De technische commissie houdt zich bezig met de technische uitvoering en controle op naleving van het jeugdplan.

Het dagelijks jeugdbestuur bestaat uit:

Functie Naam Telefoon E-mailadres
Voorzitter Hanneke de Vries 0610420381 hannesdevries@hotmail.com
Wedstrijdsecretaris Yke v.d. Schaaf 0612471483 wedstrijdsecr.gavc@live.nl
Secretaris Peter Buwalda 0622462001 p.buwalda@upcmail.nl
Technische zaken Johan Terpstra 0617846617 johan.terpstra@gmail.com
Algemeen lid Esmond Bakker 0651852934 esmond.bakker@trane.com
Algemeen lid Nanko Kornet 0611300409 nankokornet@gmail.com
Algemeen lid Gerlof Koopmans 0630433885 gerlofkoopmans@live.nl
Algemeen lid Folkert Reitsma 0654786827 f.reitsma@fryslan.frl
       

Ouders en spelers kunnen in eerste instantie met hun vragen terecht bij hun leider en/of trainer. De leider en trainer zijn verantwoordelijk voor trainingen, teamindelingen en technische zaken. Het is mogelijk dat een speler en/of ouders vragen hebben die zij niet bij de leider of trainer willen neerleggen. In een dergelijke situatie kunnen zij contact opnemen met het jeugdcommissie.

Hierbij is de volgende onderverdeling gemaakt:

Esmond Bakker Meisjes pupillen en junioren
Peter Buwalda A- en B- junioren
Gerlof Koopmans C- junioren
Folkert Reitsma D- pupillen
Nanko Kornet E- pupillen
Hanneke de Vries F- pupillen

 

Laatste nieuws

Meer nieuws
Contactgegevens
Sportcomplex Meinga
Burstumerdyk 2
9001 ZC Grou

05 66 62 27 28
Postbus
v.v. GAVC
Postbus 41
9000AA Grou