Speelschema

Bekijk
GAVC kledinglijn

Bekijk snel onze nieuwe kledinglijn en bestel meteen voor het komende seizoen.

Bekijk
Wil je lid worden?
Klik dan hier
Bekijk de uitslagen
Klik hier
Afgelastingen
  • Geen afgelastingen

Speelschema

Selecteer een team:
Datum Aanvang Wedstrijd Accommodatie Plaats Veld Box thuis Box uit Scheidsrechter
27-09-2020 12:00 GAVC 2 - Mildam 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 G. (Gooi) Koopmans
27-09-2020 12:00 GAVC 3 - Oldeboorn 2 Sportpark Meinga Grou veld 2
27-09-2020 14:30 GAVC - Dedemsvaart Sportpark Meinga Grou veld 1 A.L. (Alexander) Vegter
29-09-2020 19:00 GAVC 4 - FFS 1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 Mw. J. (Jeanet) Foppele
29-09-2020 20:00 GAVC VR2 - Futsal Buitenpost/The Point VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
29-09-2020 21:00 GAVC 1 - Golden Oldies 4 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
30-09-2020 20:00 VC Trynwalden 2 - GAVC 2 Hege Walden, De (OENTSJERK) Oentsjerk Hege Walden, De veld 1 H. (Harrie) Zijlstra
02-10-2020 20:00 Akkrum VR1 - GAVC VR1 Sportpark De Meine Akkrum veld A
02-10-2020 20:30 GAVC VR1 - SC Joure VR1 Sportpark De Meine Akkrum veld A
02-10-2020 21:00 FFS VR1 - GAVC VR1 Sportpark De Meine Akkrum veld A
02-10-2020 21:30 GAVC VR1 - Oldeboorn VR1 Sportpark De Meine Akkrum veld A
03-10-2020 08:30 GAVC JO15-2 - TOP'63 JO15-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
03-10-2020 08:45 GAVC JO9-2 - FVC JO9-3 Sportpark Meinga Grou veld 3
03-10-2020 09:00 GAVC JO15-1 - St.Annaparochie JO15-2 Sportpark Meinga Grou veld 1 - -
03-10-2020 09:00 FVC JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Zuidersportpark Sneek veld 1
03-10-2020 09:00 Akkrum JO8-1 - GAVC JO8-1G Sportpark De Meine Akkrum veld B
03-10-2020 09:00 Blue Boys JO11-1 - GAVC JO11-2 Sportpark De Blauwe Kamp Nij beets veld 2
03-10-2020 09:00 CVVO MO13-1 - GAVC MO13-1 Sportpark De Rien Lemmer veld 4
03-10-2020 09:00 Gorredijk JO11-1 - GAVC JO11-1G Sportpark Kortezwaag Gorredijk veld 2
03-10-2020 09:00 Leovardia JO9-2 - GAVC JO9-1 Sportpark Kalverdijkje Noord Leeuwarden veld 3
03-10-2020 09:20 GAVC JO7-1 - ONS Sneek JO7-1 Sportpark Zuidersportpark Sneek veld 1
03-10-2020 10:15 GAVC JO11-3 - Scharnegoutum'70 JO11-2 Sportpark Meinga Grou veld 3
03-10-2020 10:15 GAVC JO13-2 - SJO Warga WWS JO13-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
03-10-2020 10:30 Waterpoort Boys JO19-2 - GAVC JO19-2 Sportpark Het Schuttersveld Sneek veld 1
03-10-2020 10:45 GAVC JO17-1 - Geel Wit JO17-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
03-10-2020 12:00 GAVC JO17-2 - vv Sneek Wit Zwart JO17-3 Sportpark Meinga Grou veld 2
03-10-2020 12:15 Scharnegoutum'70 2 - GAVC 2 Sportpark De Kromme Tille Scharnegoutum Vakgarage Anne Knol 4 2
03-10-2020 12:45 GAVC JO13-1 - QVC JO13-1G Sportpark Meinga Grou veld 1
03-10-2020 12:45 Oosterlittens MO15-1 - GAVC MO15-1 Sportpark "Tred iene" Easterlittens veld 1
03-10-2020 14:30 GAVC JO19-1 - MKV'29 JO19-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
04-10-2020 10:30 LSC 1890 6 - GAVC 3 Sportpark Leeuwarderweg Sneek Veld 3
04-10-2020 12:00 FC Oldemarkt 2 - GAVC 2 Sportpark Oldemarkt Oldemarkt veld 1
04-10-2020 14:00 SC Emmeloord - GAVC Sportpark Ervenbos Emmeloord Veld 1 (KG) Thuis Gasten W. (Wiebe) van der Kamp
05-10-2020 20:30 Golden Oldies 4 - GAVC 2 Sikkemahal (DE WESTEREEN) De westereen Sikkemahal veld 1
06-10-2020 19:00 GAVC VR2 - Futsal Marum VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
06-10-2020 20:00 GAVC VR1 - vv Sneek Wit Zwart VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
07-10-2020 19:55 Futsal Buitenpost/The Point 2 - GAVC 3 Houtmoune, De (BUITENPOST) Buitenpost Houtmoune, De veld 1 J (Johannes) de Klein
07-10-2020 20:00 VC Trynwalden 1 - GAVC 1 Hege Walden, De (OENTSJERK) Oentsjerk Hege Walden, De veld 1 G. (Gerlof) van Tuinen
07-10-2020 20:30 Futsal Heerenveen 3 - GAVC 4 Sportstad Heerenveen (HEERENVEEN) Heerenveen Sportstad Heerenveen, veld 1
09-10-2020 19:00 FVC 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark Meinga Grou veld 1
09-10-2020 19:30 GAVC VR1 - Oldeboorn VR1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
09-10-2020 19:30 GAVC 45+1 - Akkrum 45+1 Sportpark Meinga Grou veld 1
09-10-2020 19:30 WWS 35+1 - GAVC 35+1 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 1 BW
09-10-2020 20:00 GAVC 35+1 - Warga 35+1 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 1 BW
09-10-2020 20:00 SC Joure VR1 - GAVC VR1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
09-10-2020 20:30 GAVC VR1 - FFS VR1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
09-10-2020 20:30 Friesland 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark Meinga Grou veld 1
09-10-2020 20:30 Irnsum 35+1 - GAVC 35+1 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 1 BW
09-10-2020 21:00 GAVC 45+1 - Blauw Wit '34 45+1 Sportpark Meinga Grou veld 1
09-10-2020 21:00 GAVC 35+1 - Blauw Wit '34 35+2 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 1 BW
09-10-2020 21:30 Akkrum VR1 - GAVC VR1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
10-10-2020 09:00 ST Stiens/DTD JO13-3 - GAVC JO13-2 Sportpark It Gryn Stiens veld C
10-10-2020 09:00 Ouwe Syl JO17-1 - GAVC JO17-2 Sportpark Ouwesyl Oudebildtzijl veld 1
10-10-2020 10:15 GAVC JO19-2 - SC Bolsward JO19-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
10-10-2020 10:15 GAVC MO13-1 - Lemmer vv MO13-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
10-10-2020 10:45 Akkrum JO15-1 - GAVC JO15-2 Sportpark De Meine Akkrum veld A
10-10-2020 11:30 Nicator JO15-1 - GAVC JO15-1 Sportpark Kalverdijkje Zuid Leeuwarden veld 1 - Nicator
10-10-2020 11:45 ST IJVC/Blauwhuis JO13-1 - GAVC JO13-1 Sportpark De Utherne Ijlst veld 2
10-10-2020 12:00 GAVC MO15-1 - vv Sneek Wit Zwart MO15-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
10-10-2020 12:30 SC Bolsward JO17-2 - GAVC JO17-1 Sportpark Het Bolwerk Bolsward veld C Hoofdveld
10-10-2020 14:00 GAVC VR1 - SVO EBC/Delfstrahuizen VR1 Sportpark Meinga Grou veld 1
10-10-2020 14:30 V.V. Heerenveen JO19-2 - GAVC JO19-1 Sportpark Skoatterwâld Heerenveen veld 2
10-10-2020 16:00 GAVC 2 - LAC Frisia 1883 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 - - J. (Jan) Hoekstra
11-10-2020 12:00 GAVC 2 - MKV'29 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 - - S (Sander) van Loon
11-10-2020 12:00 GAVC 3 - Akkrum 3 Sportpark Meinga Grou veld 2
11-10-2020 14:30 GAVC - Heerde Sportpark Meinga Grou veld 1
13-10-2020 19:00 GAVC 3 - Potetos 3 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 B. (Bart) Oord
13-10-2020 20:00 GAVC 2 - ONT/CHZ 7 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 R.J. (René) Schripsema
13-10-2020 21:00 GAVC VR1 - De Sweach VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 R.J. (René) Schripsema
16-10-2020 20:00 ONT/CHZ 1 - GAVC 1 Drachten, Sportcentrum (DRACHTEN) Drachten Sportcentrum, De veld 1 H.L.M.M. (Harry) Koerntjes-Smid
17-10-2020 09:00 FC Birdaard JO15-1 - GAVC JO15-2 Sportpark De Swellen Burdaard Hoofdveld - -
17-10-2020 10:15 GAVC JO13-2 - ST Rijperkerk/Suawoude JO13-1 Sportpark Meinga Grou Veld 2 7 8 J (Johan) Terpstra
17-10-2020 14:00 GAVC JO19-1 - SC Kootstertille JO19-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
17-10-2020 14:00 Geel Wit JO15-1 - GAVC JO15-1 Sportpark Nes-Buren Buren fr bijveld ( gras ) - -
18-10-2020 11:30 Oosterlittens 2 - GAVC 2 Sportpark "Tred iene" Easterlittens veld 1
18-10-2020 14:00 Zuidwolde - GAVC Sportpark Woltingeslag Zuidwolde dr veld 1
20-10-2020 19:00 vv Blauw Rood'20 VR1 - GAVC VR1 Middelzee, De (BOLSWARD) Bolsward Middelzee, De veld 1
20-10-2020 20:00 GAVC 4 - Futsal Heerenveen 5 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
20-10-2020 21:00 GAVC 3 - Futsal Buitenpost/The Point 3 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
21-10-2020 21:10 De Sweach VR1 - GAVC VR2 Revalidatie Friesland Beetsterzwaag Revalidatie Friesland, veld 1
24-10-2020 08:45 GAVC MO13-1 - SC Bolsward MO13-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
24-10-2020 09:00 Beetgum JO13-1 - GAVC JO13-2 Sportpark It Bosk Bitgummole veld 1
24-10-2020 10:00 SJO DFC JO17-1 - GAVC JO17-1 Sportpark Schatzenburg Menaam veld 2
24-10-2020 10:15 GAVC JO19-2 - DWP JO19-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
24-10-2020 10:30 LAC Frisia 1883 JO15-2 - GAVC JO15-1 Sportpark De Magere Weide Leeuwarden veld D
24-10-2020 11:55 Hardegarijp JO17-2 - GAVC JO17-2 Sportpark De Warren Hurdegaryp veld 4
24-10-2020 12:00 GAVC MO15-1 - SC Bolsward MO15-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
24-10-2020 12:00 SC Berlikum 2 - GAVC 2 Sportpark De Koekoek Berltsum veld 1
24-10-2020 12:15 FC Burgum JO19-2 - GAVC JO19-1 Sportpark Het Koningsland Burgum veld 1
24-10-2020 13:55 ST Terschelling/AVV JO15-1G - GAVC JO15-2 Sportpark Midsland Midsland veld 2
24-10-2020 14:00 GAVC VR1 - Mildam VR1 Sportpark Meinga Grou veld 1
25-10-2020 10:00 Read Swart 3 - GAVC 3 Sportpark de Jister De knipe veld 2
25-10-2020 12:00 GAVC 2 - Renado 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 - -
25-10-2020 14:30 GAVC - Pesse Sportpark Meinga Grou veld 1

Laatste nieuws

Meer nieuws
Contactgegevens
Sportcomplex Meinga
Burstumerdyk 2
9001 ZC Grou

05 66 62 27 28
Postbus
v.v. GAVC
Postbus 41
9000AA Grou