Speelschema

Bekijk
GAVC kledinglijn

Bekijk snel onze nieuwe kledinglijn en bestel meteen voor het komende seizoen.

Bekijk
Wil je lid worden?
Klik dan hier
Bekijk de uitslagen
Klik hier
Afgelastingen
  • Geen afgelastingen

Speelschema

Selecteer een team:
Datum Aanvang Wedstrijd Accommodatie Plaats Veld Box thuis Box uit Scheidsrechter
18-02-2020 20:00 SC Bolsward 1 - GAVC 2 Middelzee, De (BOLSWARD) Bolsward Middelzee, De veld 1 T. (Tommy) Postma
22-02-2020 09:00 GAVC MO13-1 - Workum MO13-1 Sportpark Meinga Grou Veld 1 1 2
22-02-2020 09:00 GAVC JO11-1G - SC Bolsward JO11-2 Sportpark Meinga Grou Veld 1 3 4
22-02-2020 14:30 Urk VR1 - GAVC VR1 Sportpark De Vormt Urk veld 3 01 02 F. (Freek) Jelies
23-02-2020 12:00 GAVC 2 - Peize 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 S. (Stanley) Brussaard
25-02-2020 21:00 GAVC VR1 - FFS VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 P.M. (Pieter) Stoop
28-02-2020 21:00 Futsal Frisia 3 - GAVC 2 Nylan, Sporthal (LEEUWARDEN) Leeuwarden Nylan veld 1
29-02-2020 09:00 GAVC JO15-1 - Akkrum JO15-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
29-02-2020 09:00 GAVC JO9-1 - Blauw Wit '34 JO9-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
29-02-2020 09:00 GAVC JO9-2 - Langezwaag JO9-2G Sportpark Meinga Grou veld 2
29-02-2020 09:00 Akkrum JO11-1 - GAVC JO11-1G Sportpark De Meine Akkrum veld B
29-02-2020 09:00 Drachtster Boys JO17-4 - GAVC JO17-2 Sportpark Drachtster Bos Drachten veld 3 - Veld B
29-02-2020 09:00 Oldeboorn JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
29-02-2020 09:20 Irnsum JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
29-02-2020 09:40 GAVC JO7-1 - ONS Sneek JO7-1 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 1
29-02-2020 10:00 ST MKV'29/Friesland JO13-1 - GAVC JO13-1 Sportpark Nylan Leeuwarden veld 1 MKV
29-02-2020 10:15 FVC JO11-2 - GAVC JO11-2 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 6 FVC
29-02-2020 10:30 GAVC MO13-1 - SJO DFC MO13-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
29-02-2020 10:30 GAVC JO12-1 - SWZ Boso Sneek JO12-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
29-02-2020 10:30 Be Quick D MO15-1 - GAVC MO15-1 Sportpark Tolhuispark Dokkum veld 3
29-02-2020 10:30 vv Winsum JO19-1 - GAVC JO19-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg Winsum gn Veld 1
29-02-2020 10:45 GAVC JO17-1 - Flevo Boys JO17-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
29-02-2020 11:40 DWP JO15-1 - GAVC JO15-2 Sportpark de Grie Sintjohannesga veld 1
29-02-2020 12:00 GAVC JO13-2 - VC Trynwalden JO13-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
29-02-2020 12:45 GAVC JO17-3 - Zeerobben JO17-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
29-02-2020 14:30 GAVC VR1 - SWZ Boso Sneek VR2 Sportpark Meinga Grou veld 1
01-03-2020 10:00 Rolder Boys 2 - GAVC 2 Sportpark Boerbos Rolde 2 - Veld B J (Jan) Reints
01-03-2020 11:00 SC Bolsward 3 - GAVC 3 Sportpark Het Bolwerk Bolsward veld C Hoofdveld 5 11
01-03-2020 14:30 GAVC 1 - Gomos 1 Sportpark Meinga Grou veld 1 N. (Niels) Zeeman
03-03-2020 22:00 GAVC 1 - Leeuwarder Zwaluwen 1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 P.M. (Pieter) Stoop
04-03-2020 20:00 SWZ Boso Sneek VR1 - GAVC VR1 Sneker Sporthal (SNEEK) Sneek Sneker Sporthal veld 1
07-03-2020 09:00 GAVC JO11-1G - LSC 1890 JO11-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
07-03-2020 09:00 GAVC JO13-1 - SC Joure JO13-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
07-03-2020 09:00 GAVC JO8-1G - SWZ Boso Sneek JO8-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
07-03-2020 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 - GAVC JO9-1 Sportpark Oan it Far Hommerts veld 1
07-03-2020 09:00 vv Nijland JO8-1 - GAVC JO8-2G Sportpark Zweitse Huitema Nijland veld 2
07-03-2020 09:00 Irnsum JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark 'De Bining' Jirnsum veld 1
07-03-2020 09:20 Oldeboorn JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark 'De Bining' Jirnsum veld 1
07-03-2020 09:30 Oldeboorn JO13-1 - GAVC JO13-2 Sportpark Oldeboorn Oldeboorn veld 2
07-03-2020 09:40 GAVC JO7-1 - ONS Sneek JO7-1 Sportpark 'De Bining' Jirnsum veld 1
07-03-2020 10:25 SC Joure JO15-3 - GAVC JO15-1 Sportpark de Hege Simmerdyk Joure veld G
07-03-2020 10:30 GAVC JO9-2 - ONB JO9-3 Sportpark Meinga Grou veld 2
07-03-2020 10:30 GAVC JO15-2 - Gorredijk JO15-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
07-03-2020 10:30 GAVC JO11-2 - LSC 1890 JO11-2 Sportpark Meinga Grou veld 2
07-03-2020 10:30 S.C. Stiens JO17-1 - GAVC JO17-1 Sportpark It Gryn Stiens veld D
07-03-2020 11:45 SC Franeker MO13-1 - GAVC MO13-1 Sportpark Hertog van Saxenlaan Franeker veld E
07-03-2020 12:00 Mulier VR1 - GAVC VR1 Sportpark It Fliet Witmarsum veld 1
07-03-2020 12:15 GAVC JO17-2 - SC Joure JO17-5 Sportpark Meinga Grou veld 1
07-03-2020 12:15 GAVC MO15-1 - ST St. Annaparochie MO15-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
07-03-2020 12:30 LAC Frisia 1883 JO17-4 - GAVC JO17-3 Sportpark De Magere Weide Leeuwarden veld D
07-03-2020 13:00 V.V. Heerenveen JO12-4 - GAVC JO12-1 Sportpark Skoatterwâld Heerenveen veld 4
07-03-2020 14:30 GAVC JO19-1 - MSC/Amslod JO19-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
08-03-2020 12:00 GAVC 3 - SWZ Boso Sneek 2 Sportpark Meinga Grou veld 2 - -
08-03-2020 12:00 GAVC 2 - SC Emmeloord 2 Sportpark Meinga Grou veld 1
08-03-2020 14:30 GAVC 1 - SVBO 1 Sportpark Meinga Grou veld 1
10-03-2020 21:00 GAVC VR1 - SWZ Boso Sneek VR2 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 P.M. (Pieter) Stoop
10-03-2020 22:00 GAVC VR2 - FFS VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1 P.M. (Pieter) Stoop
11-03-2020 21:50 Haskerland 2 - GAVC 2 Sportfun (JOURE) Joure Sportfun veld 1 P.M. (Pieter) Stoop
13-03-2020 21:00 Futsal Frisia 3 - GAVC 1 Nylan, Sporthal (LEEUWARDEN) Leeuwarden Nylan veld 1 H. (Henk) Hogeling
14-03-2020 08:45 LSC 1890 JO8-5 - GAVC JO8-2G Sportpark Leeuwarderweg Sneek Veld 2
14-03-2020 09:00 GAVC JO8-1G - SDS JO8-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
14-03-2020 09:00 GAVC JO13-2 - St. Jacob JO13-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
14-03-2020 09:00 GAVC JO9-2 - Blauw Wit '34 JO9-8 Sportpark Meinga Grou veld 2
14-03-2020 09:00 GAVC JO9-1 - Aengwirden JO9-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
14-03-2020 09:00 ST Stiens/DTD JO13-1 - GAVC JO13-1 Sportpark It Gryn Stiens veld A
14-03-2020 09:00 ONS Sneek JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Zuidersportpark Sneek veld 2
14-03-2020 09:20 Irnsum JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Zuidersportpark Sneek veld 2
14-03-2020 09:40 GAVC JO7-1 - Oldeboorn JO7-1 Sportpark Zuidersportpark Sneek veld 2
14-03-2020 10:00 Zwaagwesteinde MO15-1 - GAVC MO15-1 Sportpark de Wieken De westereen veld 1
14-03-2020 10:00 AVV JO11-1 - GAVC JO11-2 Sportpark "Ouse Dobe" Hoorn Hoorn terschelling veld 1
14-03-2020 10:30 GAVC MO13-1 - LSC 1890 MO13-1 Sportpark Meinga Grou veld 2
14-03-2020 10:30 GAVC JO17-1 - CVVO JO17-1 Sportpark Meinga Grou veld 1
14-03-2020 10:30 GAVC JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-3 Sportpark Meinga Grou veld 2
14-03-2020 12:15 GAVC JO15-1 - Blauw Wit '34 JO15-2 Sportpark Meinga Grou veld 1
14-03-2020 13:00 Aengwirden JO15-1G - GAVC JO15-2 Sportpark Bij de Fjilden Tjalleberd veld 1
14-03-2020 14:30 GAVC VR1 - ST Dronrijp/Foarut VR1 Sportpark Meinga Grou veld 1
14-03-2020 14:30 Drachten JO19-1 - GAVC JO19-1 Sportpark De Peppel Drachten Hoofdveld Kleedkamer 3 Kleedkamer 2
14-03-2020 14:30 Urk JO17-2 - GAVC JO17-2 Sportpark De Vormt Urk veld 8 19 12 J. (Jelle) Kaptijn
14-03-2020 20:00 FVC 1 - GAVC 1 Sportpark Wiarda Leeuwarden veld 5 FVC
15-03-2020 11:00 Dalen 2 - GAVC 2 Sportpark 't Grootveld Dalen veld 2
15-03-2020 12:00 GAVC 3 - Oldeboorn 2 Sportpark Meinga Grou veld 1 - -
17-03-2020 21:00 GAVC VR1 - VWC VR1 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
17-03-2020 22:00 GAVC 1 - Black Boys 2 Twine, De (GROU) Grou Twine, De veld 1
18-03-2020 19:30 ST Minnertsga/Sint Jacob VR1 - GAVC VR2 Trije, De (FRANEKER) Franeker Trije, De veld 1

Laatste nieuws

Meer nieuws
Contactgegevens
Sportcomplex Meinga
Burstumerdyk 2
9001 ZC Grou

05 66 62 27 28
Postbus
v.v. GAVC
Postbus 41
9000AA Grou