Speelschema

Bekijk
GAVC kledinglijn

Bekijk snel onze nieuwe kledinglijn en bestel meteen voor het komende seizoen.

Bekijk
Wil je lid worden?
Klik dan hier
Afgelastingen
  • Geen afgelastingen

Speelschema

Selecteer een team:
Datum Aanvang Wedstrijd Accommodatie Plaats
16-11-2018 19:00 GAVC 35+2 - FVC 35+1 Sportpark Meinga GROU
16-11-2018 19:30 GAVC VR2 - SDS VR2 Sportpark Skoalleseize EASTEREIN
16-11-2018 19:30 Blauw Wit '34 35+2 - GAVC 35+2 Sportpark Meinga GROU
16-11-2018 20:00 GAVC 35+2 - Warga 35+1 Sportpark Meinga GROU
16-11-2018 20:00 Oosterlittens VR1 - GAVC VR2 Sportpark Skoalleseize EASTEREIN
16-11-2018 20:30 GAVC VR2 - Warga VR1 Sportpark Skoalleseize EASTEREIN
17-11-2018 09:00 GAVC JO15-1 - Hardegarijp JO15-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 09:00 GAVC JO9-2 - MKV'29 JO9-2 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 09:00 GAVC JO8-1G - LSC 1890 JO8-2 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 09:00 GAVC JO10-1G - SJO Warga WWS JO10-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 09:00 GAVC JO13-1 - St.Annaparochie JO13-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 09:00 GAVC JO7-1 - SC Berlikum JO7-2 Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
17-11-2018 09:00 Tzum JO12-1 - GAVC JO12-2 Sportpark Tzum TZUM
17-11-2018 09:00 SC Joure MO13-1 - GAVC MO13-1 Sportpark de Hege Simmerdyk JOURE
17-11-2018 09:00 Langezwaag JO14-1G - GAVC JO14-1 Sportpark 'T Paradijske LANGEZWAAG
17-11-2018 09:20 GAVC JO7-1 - FVC JO7-1 Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
17-11-2018 09:40 St.Annaparochie JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
17-11-2018 10:00 Delfstrahuizen JO9-1 - GAVC JO9-1 Sportpark De Kampen DELFSTRAHUIZEN
17-11-2018 10:30 GAVC JO17-1 - Drachten JO17-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 10:30 GAVC JO12-1 - Balk JO12-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 10:30 GAVC JO11-1G - Beetgum JO11-1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 12:00 Irnsum JO15-1 - GAVC JO15-2 Sportpark 'De Bining' JIRNSUM
17-11-2018 12:15 GAVC JO17-2 - Blauw Wit '34 JO17-5 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 12:30 SC Emmeloord JO19-1 - GAVC JO19-1 Sportpark Ervenbos EMMELOORD
17-11-2018 12:45 SDS JO17-2 - GAVC JO17-3 Sportpark Skoalleseize EASTEREIN
17-11-2018 14:15 GAVC VR1 - SC Joure VR1 Sportpark Meinga GROU
17-11-2018 14:30 Leovardia JO19-2 - GAVC JO19-2 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
17-11-2018 16:00 Blauw Wit '34 MO17-1 - GAVC MO17-1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
18-11-2018 12:00 GAVC 2 - VKW 2 Sportpark Meinga GROU
18-11-2018 12:00 GAVC 3 - SWZ Boso Sneek 3 Sportpark Meinga GROU
18-11-2018 14:30 GAVC 1 - WVV 1 Sportpark Meinga GROU
20-11-2018 21:00 GAVC VR2 - G.S.F.V. Drs. Vijfje VR9 Twine, De (GROU) GROU
24-11-2018 09:00 GAVC JO14-1 - Irnsum JO14-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 09:00 GAVC JO9-1 - IJVC JO9-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 09:00 GAVC JO17-2 - St.Annaparochie JO17-2 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 09:00 Irnsum JO8-1 - GAVC JO8-1G Sportpark 'De Bining' JIRNSUM
24-11-2018 09:00 S.C. Stiens JO13-1 - GAVC JO13-1 Sportpark It Gryn STIENS
24-11-2018 09:00 St.Annaparochie JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark De Koekoek BERLTSUM
24-11-2018 09:15 SVO Sneek MO13-1 - GAVC MO13-1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart SNEEK
24-11-2018 09:20 GAVC JO7-1 - SC Berlikum JO7-2 Sportpark De Koekoek BERLTSUM
24-11-2018 09:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 - GAVC JO9-2 Sportpark Oan it Far HOMMERTS
24-11-2018 09:40 FVC JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark De Koekoek BERLTSUM
24-11-2018 10:00 St.Annaparochie JO11-2 - GAVC JO11-1G Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
24-11-2018 10:45 GAVC JO12-1 - Gorredijk JO12-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 10:45 GAVC JO15-1 - St.Annaparochie JO15-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 11:15 Leovardia JO11-4 - GAVC JO11-2 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
24-11-2018 12:15 GAVC JO12-2 - MKV'29 JO12-2 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 12:15 GAVC MO17-1 - St.Annaparochie MO17-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 12:15 SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1 - GAVC JO19-1 Sportpark Het Koningsland BURGUM
24-11-2018 12:45 SWZ Boso Sneek JO17-1 - GAVC JO17-1 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart SNEEK
24-11-2018 13:00 St.Annaparochie VR2 - GAVC VR1 Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
24-11-2018 14:15 GAVC JO15-2 - Oudehaske JO15-1 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 14:15 GAVC JO17-3 - SWZ Boso Sneek JO17-3 Sportpark Meinga GROU
24-11-2018 14:15 Blauw Wit '34 JO19-4 - GAVC JO19-2 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
25-11-2018 10:30 VWC 2 - GAVC 3 Sportpark Het Scheeneveld MUNNEKEBUREN
25-11-2018 12:00 GAVC 2 - SC Emmeloord 2 Sportpark Meinga GROU
25-11-2018 14:30 GAVC 1 - Noordster 1 Sportpark Meinga GROU
27-11-2018 21:55 GAVC 1 - Workum 2 Twine, De (GROU) GROU
28-11-2018 21:00 Futsal Buitenpost/The Point 3 - GAVC 2 Houtmoune, De (BUITENPOST) BUITENPOST
30-11-2018 20:00 ONT/CHZ VR2 - GAVC VR2 Drachten, Sportcentrum (DRACHTEN) DRACHTEN
01-12-2018 08:45 ODV JO14-1 - GAVC JO14-1 Sportpark Tusken de wallen WIJNJEWOUDE
01-12-2018 08:45 Ouwe Syl JO11-1 - GAVC JO11-1G Sportpark Ouwesyl OUDEBILDTZIJL
01-12-2018 09:00 GAVC MO13-1 - LSC 1890 MO13-1 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 09:00 GAVC JO9-2 - Friesland JO9-2 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 09:00 GAVC JO8-1G - SWZ Boso Sneek JO8-2 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 09:00 Jubbega JO15-2 - GAVC JO15-2 Sportpark 't Heidefjild JUBBEGA
01-12-2018 09:00 Lemmer vv JO9-1 - GAVC JO9-1 Sportpark Lemstervaart LEMMER
01-12-2018 09:00 Blauw Wit '34 JO15-2 - GAVC JO15-1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
01-12-2018 10:00 FVC JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
01-12-2018 10:20 St.Annaparochie JO7-1 - GAVC JO7-1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
01-12-2018 10:30 GAVC JO17-1 - FVC JO17-1 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 10:30 GAVC JO10-1G - AVV JO10-1 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 10:30 GAVC JO11-2 - SC Bolsward JO11-3 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 10:30 Woudsend JO12-1 - GAVC JO12-1 Sportpark de Spil WOUDSEND
01-12-2018 10:40 GAVC JO7-1 - SC Berlikum JO7-2 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
01-12-2018 10:45 SC Franeker JO13-1 - GAVC JO13-1 Sportpark Hertog van Saxenlaan FRANEKER
01-12-2018 11:15 SDS MO17-1 - GAVC MO17-1 Sportpark Skoalleseize EASTEREIN
01-12-2018 11:15 SJO DFC JO12-2 - GAVC JO12-2 Sportpark Welderingsstrjitte DRONRYP
01-12-2018 12:15 GAVC JO19-2 - ST Holwerd/Blija JO19-1 Sportpark Meinga GROU
01-12-2018 12:45 Blauw Wit '34 JO17-4 - GAVC JO17-2 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
01-12-2018 14:15 GAVC JO19-1 - CVVO JO19-1 Sportpark Meinga GROU
02-12-2018 11:00 GRC Groningen 2 - GAVC 2 Sportpark Corpus Den Hoorn GRONINGEN
02-12-2018 12:00 GAVC 3 - SC Emmeloord 5 Sportpark Meinga GROU
02-12-2018 14:00 GRC Groningen 1 - GAVC 1 Sportpark Corpus Den Hoorn GRONINGEN
04-12-2018 21:00 GAVC VR1 - Balk ZV Vr1 Twine, De (GROU) GROU
04-12-2018 21:55 GAVC 2 - Blauw Wit '34 2 Twine, De (GROU) GROU
06-12-2018 21:00 Blauw Wit '34 4 - GAVC 1 Wiarda, Sporthal (LEEUWARDEN) LEEUWARDEN
08-12-2018 09:00 GAVC JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-2 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 09:00 GAVC JO12-2 - Oosterlittens JO12-1 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 09:00 GAVC JO11-1G - CVO JO11-1 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 09:00 SJO Broekster Walden JO19-2 - GAVC JO19-2 Sportpark Damwoude DAMWALD
08-12-2018 10:00 Blauw Wit '34 JO9-6 - GAVC JO9-2 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
08-12-2018 10:30 GAVC JO17-2 - AVC JO17-1 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 10:30 GAVC JO15-1 - fc Harlingen JO15-1 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 10:30 S.C. Stiens JO17-1 - GAVC JO17-1 Sportpark It Gryn STIENS
08-12-2018 11:45 Balk JO12-1 - GAVC JO12-1 Sportpark De Wilgen BALK
08-12-2018 11:45 Balk JO11-2 - GAVC JO11-2 Sportpark De Wilgen BALK
08-12-2018 12:15 GAVC JO15-2 - Akkrum JO15-2 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 12:15 GAVC MO17-1 - Leovardia MO17-1 Sportpark Meinga GROU
08-12-2018 14:00 GAVC VR1 - Mulier VR1 Sportpark Meinga GROU

Laatste nieuws

Meer nieuws
Contactgegevens
Sportcomplex Meinga
Burstumerdyk 2
9001 ZC Grou

05 66 62 27 28
Postbus
v.v. GAVC
Postbus 41
9000AA Grou