Speelschema

Bekijk
GAVC kledinglijn

Bekijk snel onze nieuwe kledinglijn en bestel meteen voor het komende seizoen.

Bekijk
Wil je lid worden?
Klik dan hier
Afgelastingen
  • Geen afgelastingen

Speelschema

Selecteer een team:
Datum Aanvang Wedstrijd Accommodatie Plaats
20-09-2019 19:00 GAVC 35+2 - Read Swart 35+2 Sportpark De Meine AKKRUM
20-09-2019 19:00 GAVC VR2 - Oldeboorn VR1 Sportpark Meinga GROU
20-09-2019 19:30 GAVC 35+2 - Oldeboorn 35+1 Sportpark De Meine AKKRUM
20-09-2019 19:30 WWS 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
20-09-2019 19:30 Irnsum 35+1 - GAVC 35+1 Sportpark "Tred iene" EASTERLITTENS
20-09-2019 19:30 FFS VR1 - GAVC VR2 Sportpark Meinga GROU
20-09-2019 19:50 GAVC 45+1 - FVC 45+1 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
20-09-2019 19:50 GAVC VR2 - WWS VR1 Sportpark Meinga GROU
20-09-2019 20:00 GAVC 35+1 - Oosterlittens 35+1 Sportpark "Tred iene" EASTERLITTENS
20-09-2019 20:00 Akkrum 35+2 - GAVC 35+2 Sportpark De Meine AKKRUM
20-09-2019 20:10 GAVC 45+1 - Leovardia 45+1 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
20-09-2019 20:10 Warga VR1 - GAVC VR2 Sportpark Meinga GROU
20-09-2019 20:30 Akkrum 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark Kalverdijkje Noord LEEUWARDEN
20-09-2019 20:30 Akkrum 35+1 - GAVC 35+1 Sportpark "Tred iene" EASTERLITTENS
21-09-2019 08:45 LSC 1890 JO9-3 - GAVC JO9-1 Sportpark Leeuwarderweg SNEEK
21-09-2019 09:00 GAVC JO13-1 - Leovardia JO13-2 Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 09:00 GAVC JO11-2 - SJO Warga WWS JO11-1 Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 09:00 GAVC JO8-1G - FVC JO8-3 Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 09:00 Olympia'28 MO13-1 - GAVC MO13-1 Sportpark 't Hoenbroeck HASSELT
21-09-2019 09:00 Oudehaske JO12-1G - GAVC JO12-1 Sportpark P. Bultsma OUDEHASKE
21-09-2019 09:00 DWP JO11-1 - GAVC JO11-1G Sportpark de Grie SINTJOHANNESGA
21-09-2019 10:15 St.Annaparochie JO13-2 - GAVC JO13-2 Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
21-09-2019 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 - GAVC JO17-1 Sportpark Oan it Far HOMMERTS
21-09-2019 10:25 DWP JO17-1 - GAVC JO17-3 Sportpark de Grie SINTJOHANNESGA
21-09-2019 10:30 GAVC JO15-1 - Opende JO15-1G Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 10:30 GAVC MO17-1 - LSC 1890 MO17-1 Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 10:30 Akkrum JO15-2 - GAVC JO15-2 Sportpark De Meine AKKRUM
21-09-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-3 - GAVC JO8-2G Sportpark Drachtster Bos DRACHTEN
21-09-2019 12:15 GAVC JO17-2 - SWZ Boso Sneek JO17-2 Sportpark Meinga GROU
21-09-2019 14:30 ST Stiens/DTD VR3 - GAVC VR1 Sportpark It Gryn STIENS
21-09-2019 14:30 SC Emmeloord JO19-1 - GAVC JO19-1 Sportpark Ervenbos EMMELOORD
22-09-2019 12:00 GAVC 3 - FVC 4 Sportpark Meinga GROU
22-09-2019 12:00 GAVC 2 - LAC Frisia 1883 2 Sportpark Meinga GROU
22-09-2019 14:30 GAVC 1 - Noordster 1 Sportpark Meinga GROU
24-09-2019 20:00 GAVC 1 - Friesland 2 Twine, De (GROU) GROU
24-09-2019 21:00 GAVC 2 - Blauw Wit '34 3 Twine, De (GROU) GROU
25-09-2019 20:00 FFS VR1 - GAVC VR1 Sportfun (JOURE) JOURE
26-09-2019 20:00 Be Quick D VR2 - GAVC VR2 Sporthal Tolhuispark (DOKKUM) DOKKUM
27-09-2019 20:00 SWZ Boso Sneek VR2 - GAVC VR1 Sneker Sporthal (SNEEK) SNEEK
27-09-2019 20:10 GAVC 45+1 - FVC 45+1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
28-09-2019 08:45 St.Annaparochie JO8-1 - GAVC JO8-1G Sportpark De Waaie ST.-ANNAPAROCHIE
28-09-2019 09:00 GAVC MO13-1 - Buitenpost MO13-1 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 09:00 GAVC JO8-2G - St.Annaparochie JO8-2 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 09:00 GAVC JO9-1 - CVVO JO9-3 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 09:00 GAVC JO11-1G - FFS JO11-1G Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 09:00 Akkrum JO9-2 - GAVC JO9-2 Sportpark De Meine AKKRUM
28-09-2019 09:00 SC Joure JO17-4 - GAVC JO17-2 Sportpark de Hege Simmerdyk JOURE
28-09-2019 10:00 MKV'29 JO11-1 - GAVC JO11-2 Sportpark Nylan LEEUWARDEN
28-09-2019 10:30 GAVC JO15-2 - Zeerobben JO15-3 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 10:30 GAVC JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-3 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 10:30 GAVC JO17-1 - SC Franeker JO17-1 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 10:45 SC Franeker JO13-2 - GAVC JO13-1 Sportpark Hertog van Saxenlaan FRANEKER
28-09-2019 11:50 Blauw Wit '34 JO15-3 - GAVC JO15-1 Sportpark Wiarda LEEUWARDEN
28-09-2019 12:00 FC Wolvega MO17-1 - GAVC MO17-1 Sportpark Molenwiek WOLVEGA
28-09-2019 12:15 GAVC JO17-3 - SJO RVLC JO17-2 Sportpark Meinga GROU
28-09-2019 12:15 GAVC VR1 - Mulier VR1 Sportpark Meinga GROU
29-09-2019 10:30 SWZ Boso Sneek 2 - GAVC 3 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart SNEEK
29-09-2019 11:00 SC Emmeloord 2 - GAVC 2 Sportpark Ervenbos EMMELOORD
29-09-2019 14:00 SVBO 1 - GAVC 1 Sportpark SVBO a/d Parkstraat EMMEN
01-10-2019 20:00 GAVC VR2 - Renado VR1 Twine, De (GROU) GROU
01-10-2019 21:00 GAVC VR1 - SWZ Boso Sneek VR1 Twine, De (GROU) GROU
02-10-2019 19:00 Black Boys 1 - GAVC 1 Sneker Sporthal (SNEEK) SNEEK
02-10-2019 21:30 Leeuwarder Zwaluwen 1 - GAVC 2 Nylan, Sporthal (LEEUWARDEN) LEEUWARDEN
04-10-2019 19:30 GAVC 35+1 - Akkrum 35+1 Sportpark Meinga GROU
04-10-2019 19:30 GAVC VR2 - Oldeboorn VR1 Sportpark Oldeboorn OLDEBOORN
04-10-2019 19:30 FVC 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark 't Loo WIRDUM FR
04-10-2019 19:30 Akkrum 35+2 - GAVC 35+2 Sportpark de Jister DE KNIPE
04-10-2019 19:50 GAVC 45+1 - Leovardia 45+1 Sportpark 't Loo WIRDUM FR
04-10-2019 19:50 Warga VR1 - GAVC VR2 Sportpark Oldeboorn OLDEBOORN
04-10-2019 20:00 GAVC 35+2 - Read Swart 35+2 Sportpark de Jister DE KNIPE
04-10-2019 20:00 Irnsum 35+1 - GAVC 35+1 Sportpark Meinga GROU
04-10-2019 20:10 GAVC 45+1 - WWS 45+1 Sportpark 't Loo WIRDUM FR
04-10-2019 20:30 GAVC 35+1 - Oosterlittens 35+1 Sportpark Meinga GROU
04-10-2019 20:30 GAVC VR2 - FFS VR1 Sportpark Oldeboorn OLDEBOORN
04-10-2019 20:30 Akkrum 45+1 - GAVC 45+1 Sportpark 't Loo WIRDUM FR
04-10-2019 20:30 Oldeboorn 35+1 - GAVC 35+2 Sportpark de Jister DE KNIPE
04-10-2019 20:50 WWS VR1 - GAVC VR2 Sportpark Oldeboorn OLDEBOORN
05-10-2019 09:00 GAVC MO13-1 - SJO Feanstars MO13-1 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 09:00 GAVC JO9-2 - SC Berlikum JO9-2 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 09:00 GAVC JO11-2 - SDS JO11-1 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 09:00 GAVC JO8-1G - Leeuwarder Zwaluwen JO8-2 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 09:00 Kollum JO15-2 - GAVC JO15-1 Sportpark Baensein KOLLUM
05-10-2019 09:00 Irnsum JO9-1 - GAVC JO9-1 Sportpark 'De Bining' JIRNSUM
05-10-2019 09:00 Beetgum JO13-1G - GAVC JO13-2 Sportpark It Bosk BITGUMMOLE
05-10-2019 09:30 Oldeboorn JO11-1 - GAVC JO11-1G Sportpark Oldeboorn OLDEBOORN
05-10-2019 10:00 FC Burgum JO8-4 - GAVC JO8-2G Sportpark Het Koningsland BURGUM
05-10-2019 10:30 GAVC JO15-2 - LAC Frisia 1883 JO15-4 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 10:30 GAVC JO17-2 - LSC 1890 JO17-3 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 12:15 GAVC VR1 - Scharnegoutum'70 VR1 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 12:15 GAVC MO17-1 - ST Stiens/DTD MO17-1 Sportpark Meinga GROU
05-10-2019 12:30 LSC 1890 JO17-5 - GAVC JO17-3 Sportpark Leeuwarderweg SNEEK
05-10-2019 12:30 Flevo Boys JO17-2 - GAVC JO17-1 Sportpark Ervenbos EMMELOORD
05-10-2019 13:15 Heerenveense Boys JO12-2 - GAVC JO12-1 Sportpark De Akkers HEERENVEEN
05-10-2019 14:30 GAVC JO19-1 - ST FC Meppel/Alcides JO19-2 Sportpark Meinga GROU
06-10-2019 11:00 FC Lewenborg 2 - GAVC 2 Sportpark Lewenborg GRONINGEN
06-10-2019 12:30 Warga 2 - GAVC 3 Sportpark Warga WARGA
06-10-2019 14:30 SC Stadspark 1 - GAVC 1 Sportpark Stadspark GRONINGEN
08-10-2019 20:00 GAVC 1 - Blauw Wit '34 3 Twine, De (GROU) GROU
08-10-2019 21:00 GAVC 2 - Futsal Frisia 3 Twine, De (GROU) GROU
09-10-2019 20:55 FFS VR1 - GAVC VR2 Sportfun (JOURE) JOURE

Laatste nieuws

Meer nieuws
Contactgegevens
Sportcomplex Meinga
Burstumerdyk 2
9001 ZC Grou

05 66 62 27 28
Postbus
v.v. GAVC
Postbus 41
9000AA Grou